Zuzana Antares | Česká tarotová škola

Crowley tarotDílo

Trojka Disků  Základní význam:
  Přeměnou energie v myšlenku a promítnutím myšlenky do hmoty vzniklo dílo. Spojením mezi světy je dána tvořivost. Tvořivost znamená práci na několika úrovních - mentální, energetické i hmotné.

  V práci a hmotných cílech:
  Dosažení svého, mnohdy po dlouhém úsilí. Situace je příznivá a není dobré váhat s rozhodnutím, váháte-li, pak nelze čekat, protože vše, co bylo možno zjistit nebo zajistit, už bylo vykonáno a lepších podmínek nedosáhnete.
  V investicích, nákupech a financích obecně značí štěstí, jste-li dostatečně bojovní a hbití. Zvláště po materiální stránce znamená karta nebezpečí pro lenochy, snílky a nerozhodné.

  Ve vztazích:
  Důsledky. Člověk sklízí to, co zasel. Jak vyzní důsledky pro tazatele, by měly prozrazovat okolní karty. V manželství a v rodině proto bude význam karty opět neutrální. V některých případech lze však najít pozitivní význam, a to zejména tehdy, jde-li o dotazy na společně konanou činnost.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Dokončení určité fáze vývoje. Po dlouhém snažení se konečně dostáváte k tomu, po čem toužíte. Dokončení práce, nabytí klidu, jindy rozhodnutí, které padlo ve správnou dobu a přinese dobré výsledky.

  Z duchovního pohledu jde často nejen o konec práce, ale také o začátek nové. Dokončené dílo se tak stává výchozím bodem pro cestu k novému.Reklama:

Roman (c)2000 Další karta