Zuzana Antares | Česká tarotová škola

Crowley tarotDalší karta


Úspěch

Šestka Disků  Základní význam:
  Rovnováha mezi klidem a pohybem. Od všeho je tak akorát. Tím si člověk zachovává iluzi o sobě samém. Filozofie zlaté střední cesty, která dřív nebo později vede k prostřednosti a nijakosti - není-li narušena výkyvem k extrému.

  V práci a hmotných cílech:
  Vynikající možnost ukázat, co vše dokážete. Příležitost osvědčit se. V důsledku bude takový úspěch podstatný spíše pro povzbuzení sebevědomí, protože situace se bude vyvíjet jiným směrem, ale to není na závadu.
  Zisk, dobrý obchod, hojnost. Příležitost pomoci druhému, která by neměla být promarněna. Někdy znamená i menší výhry. Karta tzv. středního stavu ve společenském smyslu.

  Ve vztazích:
  Do manželství, mileneckého nebo přátelského vztahu přináší zvyk. Ten na jednu stranu vztah udržuje, na druhou stranu partnery odcizuje. V dobře fungujících vztazích znamená tato karta klidný a vyrovnaný společný život. Do otázek sporů přináší uklidnění a usmíření.
  Klidný průběh vašich dnů, období, kdy lidé prožívají svoji radost a štěstí a mají možnost něco dokázat v širším společenském měřítku.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Snivý čas, kdy ani jedna myšlenka není zcela jasná a s ničím si člověk nemůže být jist. Proto naznačuje dobu vhodnou pro nevážná, nedůležitá rozhodnutí anebo prostě dobu vhodnou pro snění, plány, pro hru a žerty či návštěvu společenských událostí a další zábavy.

  V duchovní oblasti ukazuje, že je čas meditace, klidu a nadhledu. Nic není tak velké, aby to nemohlo počkat. Nic není tak malé, aby nad tím člověk nemohl zapřemýšlet.


Roman (c)2000