Zuzana Antares | Česká tarotová škola

Crowley tarotHojnost

Trojka Pohárů  Základní význam:
  V okamžiku, kdy jste nalezli nebo si ozřejmili své základní hodnoty, je možné jít dál a tyto hodnoty rozmnožovat. Oslava úspěchu.

  V práci a hmotných cílech:
  Plodné pracovní období, radost z práce. Uznání zásluh, povýšení. Ve společnosti mnoha figur dává karta pracovní oslavu. Jinak dobré pracovní prostředí a dobré spojení s druhými.
  Úspěšná investice, zisky. Umění dobře odhadnout situaci. Vhodná doba pro jednání a pro otevření úředních záležitostí či sporů.

  Ve vztazích:
  Klidný a spokojený vztah, láska. Příjemné zážitky spojené s milým nebo milou, radosti společně prožité. Plánování budoucnosti, sňatek. Okolostojící karty by měly prozradit, zda vše skutečně vyjde tak, jak to vypadá. Mateřství nebo narození dítěte. Radost přicházející do rodiny, dobré vztahy. Společenská událost, oslava.
  Navázání známosti, která bude později pro vás výhodná. Setkání se zajímavými lidmi, společná činnost. Vynikající zábavní akce.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Radost a naplnění. Karta se často objevuje v okamžiku, kdy člověk po dlouhé práci a často i výrazném uskromnění či odříkání dosáhl cíle a udělal si ve svých záležitostech jasno. Je proto vyjádřením zasloužené radosti a dobrých pocitů.

Reklama:

Roman (c)2000 Další karta