Crowley tarotMarnost

Sedmička Mečů  Základní význam:
  Stavění vzdušných zámků, nereálné představy. Hraní si na něco. Snaha zdolat nepříjemnou situaci tím, že je zlehčena.

  V práci a hmotných cílech:
  Nečestné, ale nikoliv nepřátelské jednání v zaměstnání. Obvykle je nečestnost oboustranná - jedna strana ji vyprovokovala, druhá nečestně jedná.
  Pokud byla položena otázka v souvislosti s dosažením úspěchu, se snahou změnit práci nebo polepšit si v dosavadním zaměstnání, nepřináší karta štěstí. Požadavky budou přehlíženy, nic se nedaří.

  Ve vztazích:
  Zbytečné riskování nebo přehánění se výrazně nevyplatí. Ač to tak zatím nemusí vypadat, přinese vám tato karta do vztahů problémy. V manželství a vztazích mileneckých přestane partner být ochoten nadále něco tolerovat.
  V rodině se objeví rozbroje zejména generačního typu. Vyprovokovány budou generací mladší, ale starší generace zareaguje přehnaně. V přátelských a dalších vztazích ukazuje karta na nevhodné dobírání si druhého.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Zejména v duchovním vývoji znamená karta opět regresi, ustrnutí na hledání něčeho, co už není. Podobně negativní význam se objeví, byla-li položena otázka v souvislosti s úkolem či se snahou něco dosáhnout - karta naznačuje chybné cíle i špatnou cestu k cíli.


Reklama:

Roman (c)2000 Další karta