Zuzana Antares | Česká tarotová škola

Crowley tarotRozbití

Pětka Disků  Základní význam:
  Ten, kdo něco vlastní, o to může přijít. Napětí, které si člověk v životě vytváří tím, že hromadí předměty, touhy a iluze, vyvolává nedobrovolný zvrat. Do strnulých pozic vstupuje pohyb, mění se pořadí hodnot. Kdo dnes měl vše, nemusí mít zítra nic.

  V práci a hmotných cílech:
  Dominantní změna, která bude vzhledem k dlouhé době strnulosti a lpění nejdříve k horšímu. Povzbuzení k ostražitosti: Je lepší něco riskovat, než spoléhat na šťastnou náhodu. Štěstí má práci někde jinde.
  Finanční ztráty, špatné obchody, chybný odhad. Pokud ještě nebyly peníze vydány, je dobré je nedávat z ruky. Pozor na nepravdivé sliby!

  Ve vztazích:
  V manželství znamená nečekaná zjištění týkající se partnera a změnu postoje k partnerovi. Někdy přináší nepříznivé změny v životě, jež se týkají jen partnera, ale tazatele jakožto nejbližší osobu též postihují. Do rodiny přináší karta často zdánlivá neštěstí či špatné zprávy, často se ale jejich pomocí pročistí vzduch a po krátké době zavládne nová pohoda.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Změna hodnot a postojů, zřejmě pod nátlakem. To přináší jedinci pocity ztráty, nejistoty, ale i ohrožení a hrůzy, protože ztrátou zaběhaných schémat přichází mnoho lidí o kořeny své osobnosti, tak jak si ji vybudovali – ne takové, jaká skutečně je. A tak ačkoliv se jedná o ozdravný proces, který přinese nové možnosti a obrodu, je jeho začátek spojený se zmarem a potížemi.

Reklama:

Roman (c)2000 Další karta