Zuzana Antares | Česká tarotová škola

Crowley tarotDalší karta


Znechucení

Deset pohárů  Základní význam:
  Dokončení práce, hledání nového cíle anebo období těsně před dokončením. Radost z hotového. Dosažení cíle, ale nedostává se nového cíle.

  V práci a hmotných cílech:
  Období vhodné pro změnu zaměstnání. Je-li okolo dost energeticky silných karet nebo karet souvisejících s novinkami, je možná i změna oboru. Nedojde-li ke změně práce, pak člověku hrozí, že jej práce přestane bavit.
  Období vhodné k nákupům, ke změnám v domě či bytě. Není vhodné pro velké investice, neboť je pravděpodobný špatný odhad nebo stavění na chybných předpokladech.

  Ve vztazích:
  Bezdůvodná nespokojenost v partnerském životě, stálé denní konflikty. Promítání osobních problémů na partnera, nepěkný a nekritický postoj k němu či k ní. Váznoucí komunikace. Seznámení s nedobrým člověkem. Konflikty v rodině, generační spory. Hádky mezi příbuznými, které nebude možno po delší čas utišit.
  Pomluvy. Spory se sousedy, kolegy, přáteli. Rozchod s přáteli bude po kratší době usmířen. Nepříjemnosti s druhými vznikají bohužel vaší vinou.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Tápání a nejistota.

  V duchovním vývoji jde o období, kdy je třeba nechat věci zrát. Tazatel bojuje sám se sebou, aby se očistil od všeho, co není opravdové.


Roman (c)2000